Skup samochodów

Skup samochodów Koszalin tel 887 332 665

zachodniopomorskie

Pożyczki bez BIK – Jeżeli masz samochód i musisz szybkiej pożyczki – jesteśmy dla Ciebie rozwiązanie! Pożyczymy Ci nawet 100 tys. dobrych na jakiś cel, bez dokumentów potwierdzających Twoje dochody!

Skup samochodów Dębno tel 887 332 665

Jedynym warunkiem udzielenia pożyczki jest mienie:

– maszyny rolniczej
– sprzętu pływającego lub samolotu
– samochodu
– skutera

Lombard online

Oraz uczynienie nas współwłaścicielem na chwila trwania zawartej umowy pożyczkowej.

Oferujemy Ci doskonałe zasady i gwarancję uczciwości. Nie oczekujemy od Ciebie zaświadczeń o zarobkach. W chwili podpisania umowy nie przestajesz być właścicielem pojazdu, nie tracisz do niego odpowiednia – możesz spośród niego pobierać, oczywiście jak do tej chwile. Możesz uzyskać pożyczkę na dowlony projekt i bez zadania jest, czy masz samochód marki FIAT czy Mercedes, Ford czy Seat, Honda czy Volvo. Wszystko w oparciu o przejrzyste zasady, bez wglądu do BIK. Sprawdź decyzje zajmujące własnej role i przekonaj się, jak łatwo uzyskać szybką gotówkę od naszych agentów.

Skup samochodów Dębno tel 887 332 665

Jak wygląda cały proces?

1. Ubiegając się o swoją pożyczkę pragniesz być jednym właścicielem pojazdu wpisanym do dowodu rejestracyjnego.

2. Wypełnij odpowiedni formularz na lokalnej stronie internetowej, wchodząc w nim wielkość pożyczki i okres spłacania. Przy wycenie Twojego sprzętu może pomóc licznik dokonany przez swój układ, jaki istnieje do Twojej dyspozycji na stronie głównej.

3. Po spełnieniu wszystkich informacji w formularzu, nasz agent zetknie się z Tobą w ciągu paru dni. Po akceptacji wniosku, kurier da Ci całe potrzebne umowy.

4. Po podpisaniu i doświadczeniu wszystkich dokumentów, gotówka zostanie przelana na pozytywne przez Ciebie konto.
Pytania i odpowiedzi

Dlaczego opłaca mi się pożyczka pod zastaw samochodu?

Dzięki zabezpieczeniu w świadomości samochodu istniejemy w stanie pożyczyć Ci poważniejszą sumę pieniędzy, niż w sukcesie pożyczki na uproszczonych zasadach.

Skup samochodów Dębno tel 887 332 665

Jakiego rodzaju sprzęt mogę zastawić?

Nasi agenci udzielą Ci pożyczki pod zastaw samochodu, skutera, motocykla oraz innych sprzętów jeżdżących, pływających oraz latających. W razie pytań skontaktuj się z naszym agentem.

Skup samochodów Dębno tel 887 332 665

Jakie dokumenty muszę mieć, aby dostać pożyczkę?

Nie domagamy od Ciebie zaświadczenia o zarobkach. Jedynym dokumentem wymaganym przez nas jest wpis do dowodu rejestracyjnego jako dobrego właściciela i ważny przegląd techniczny.

Jakie dokumenty muszę podpisać, aby dostać pożyczkę pod zastaw samochodu?

Musisz podpisać jedynie dwa dokumenty. Stanowią ostatnie : Umowa Pożyczki Ratalnej oraz Umowa Przewłaszczenia.

Co obecne istnieje umowa przewłaszczenia?

Umowa przewłaszczenia jest zapewnieniem kredytu, która zakłada, że kredytobiorca odkłada na firmę oferującą kredytu, prawo własności sprzętu będącego problemem zastawu. Na miar umowy przewłaszczający zatrzymuje sprzęt w prostym posiadaniu, a firma pożyczkowa daje mu na jej bezpłatne użytkowanie. Przewłaszczający pozostaje jedynym użytkownikiem danego sprzętu, a dodatkowo płaci za jego eksloatację, oczywiście gdy zajmowałoby toż pole do tej chwile. Firma świadcząca pożyczki przestaje być właścicielem sprzętu w chwili, kiedy kredytobiorca spłaci całość zobowiązań powstających z normy pożyczkowej.

Skup samochodów Dębno tel 887 332 665

 

Zobacz również pożyczki pod zastaw samochodu

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o