Piąta wygrana z rzędu - "Jesteśmy w grze"

Piąta wygrana z rzędu – „Jesteśmy w grze”

Aktulności Informacje Informcje Kołobrzeg Sport z Kołobrzegu

Kotwica Kołobrzeg dobrze kończy rundę jesienną w trzeciej lidze piłkarskiej.

Piąta wygrana z rzędu – „Jesteśmy w grze”

 

W poprzednim jesiennym meczu Kotwica wygrała z Bałtykiem Gdynia 1:0, chociaż produkt tego meczu mógł być doskonalszy. Goście przez prawie wszą drugą połówkę dawali w 10., a zarazem rzut karny zmarnował Sebastian Deja.

Gola na wartość trzech punktów zdobył Eryk Krysztopowicz. Była obecne piąta wygrana Kotwicy z rodzaju i chociaż tuż po meczu trener Petr Nemec był zadowolony ze zdobycia trzech punktów, to zaznaczał, iż w pozie jego zespołu brakowało skuteczności. – Teraz do przerwy powinno być trzy do zera, a wtedy dawało nam się łatwiej. Prowadzimy w tygodniu treningi strzeleckie, a później tej skuteczności brakuje. Dobrze, że traktujemy też trzy problemy i jeszcze stanowimy w walce. Mamy teraz trzy miesiące, żeby odpowiednio skończyć się do wiosny i powalczyć o to, o czym wszyscy tutaj marzą. Wymagamy zawsze w zimę twardo popracować – powiedział nam tuż po meczu trener Nemec.

Kotwica jest czwarta w tabeli z sukcesem 36 punktów. Liderujący KKS Kalisz wygrał swoje spotkanie oraz pamięta sześć punktów przewagi. Wicelider ze Stężycy gra jutro, a jego wrogiem będzie Mieszko Gniezno,

Czytaj więcej na Kotwica Kołobrzeg

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o