Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

Aktulności artykuły Koszalin Kołobrzeg Obroty Powiat kołobrzeski wiadomości z Kołobrzegu

Aneta D. zaginęła jesienią 2018 roku. W październiku, w mediach pojawił się komunikat Policji o 37-letniej mieszkance Kołobrzegu. O łącznych zaginionych notowali na własnym portalu. Sprawa nabrała obrotów po zaginięciu Bogusławy R., tylko wtedy teraz wynika z owoc procesowych i jednocześnie na ostatnie nazywali już kilka miesięcy temu.

Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

 

Zaginięcia Anety D. nikt nawet by nie zauważył, jeśli nie wysłane smsy. – Przyszła taka reklama, iż posiada koniec tego Kołobrzegu, sprzedałam mieszkanie, wyjechałam, nie szukajcie mnie, jak będę potrzebowała toż sama się odezwę – mówi sam z członków rodziny zamordowanej kobiety. To stara ta wiadomość. Gdy sprawą Policja zainteresowała się obecnie na poważnie, pod kątem morderstwa, okazało się, iż ta informacja była bez powodu. Przekazano ją do kilku przypadkowych osób, także do takich, z jakimi zaginioną kobietę nic nie łączyło. Była dwa numery telefonu, żadnego nie odbierała. Dzwoniła do niej mama, wydało się dziwne, że nawet spośród nią nie chciała rozmawiać.

Sprawę Anety D. po dwóch tygodniach zgłoszono na Policję. Zaprezentowało się, że faktycznie, mieszkanie sprzedała. Tutaj nie wiadomo bezpośrednio w których formach do ostatniej sprzedaży doszło, natomiast obecny właściciel lokalu, kupił je legalnie, wszystko wskazuje na ostatnie, że z Mariusza G. Później Policja potwierdzi, że sms został wysłany z doświadczenia granicznego w Kołbaskowie. Potem okażę się, iż nie wysyłała ich Aneta D. Natomiast dziwna pokazała się policjantom inna sytuacja. Gdy sprawdzali wątek sprzedaży mieszkania, kiedy je odwiedzili, jego inny nabywca pokazał, że kupił lokal z pełnym wyposażeniem, i nawet z treściami osobistymi Anety D. W szafkach była bielizna, szlafrok. Pochodziło spośród tego, że kobieta wyjechała zagranicę, ale nawet nie wzięła walizki oraz nie spakowała się.

Policja zaczęła podejrzewać, że Aneta D. nie żyje. – Zmarli nie potrzebują ubrań – mówłi nam funkcjonariusz znający sprawę. Zaczęto podejrzewać, że związek spośród tymże może być Mariusz G. Tyle, iż nie stanowiło ostatnie takie proste. Jego cześć w Kołobrzegu, nieposzlakowana opinia, znajomości, wówczas nie pasowało. Co ciekawe, potem pokaże się, że Aneta D. przez każdy czas spotykała się z Mariuszem G., choć jego ani razu członkowie rodziny, z jakimi prowadzili, nie widzieli (Mariusz G. został aresztowany na dwa dni przed własnym ślubem z pozostałą osobą). Uważały ich natomiast drugie osoby. Mieszkanie, która zamordowana kobieta miała, było wynajmowane. Ona sama mieszkała w różnym lokalu. Sąsiedzi mówią, że były jej nie widzieli, stąd i jej nieobecność nie wzbudziła w nikim niepokoju.

Gdy policjanci zaczęli łączyć sprawy zaginionych kobiet, gdy wyszła na jaw sprawa samochodu samej z popularnych mieszkanek Kołobrzegu, istniałoby teraz wiadomo, że pracowniki są że na tropie seryjnego mordercy. Rzeczywistość zaskoczyła ich samych również jest niezmiernie skomplikowana. Ponieważ taż rzecz tak długo była. Aneta D. została zamordowana we wrześniu albo w październiku 2018 roku. Jej ciało, jak wskazuje chronologia komunikatów prokuratury, zakopano w Lesie Charzyńskim. Mariuszowi G. grozi kara nie niższa niż 12 lat więzienia, i nawet dożywocie.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o