Mariusz G. prosi o wybaczenie i zaprzecza

Mariusz G. prosi o wybaczenie i zaprzecza

Uncategorized

Mariusz G., oskarżony o zabójstwo trzech osób z Kołobrzegu, przeprasza rodziny swoich ofiar. Adwokat zabójcy twierdzi, że jego typ jest w krótkiej jakości psychicznej.

Mariusz G. prosi o wybaczenie i zaprzecza

 

Mecenas Edward Stępień podkreśla, że G. zaprzecza, aby tematem jego chodzenia była chęć wzbogacenia się. Według słów adwokata, G. nie czynił z premedytacją, i do zabójstw, za jakimś razem, powstawało w sytuacjach nagłych, konfliktowych, w których oskarżony nie istniał w bycie zapanować nad emocjami. W polemice z „Głosem Koszalińskim” Stępień zaznaczył, że Mariusz G. chce „przeprosić rodziny swoich ofiar i deklaruje, że będzie starał się wynagrodzić za krzywdy, które popełnił.

Adwokat podkreśla, że G. jest w rozpaczy, „w krótkiej jakości psychicznej” i deklaruje całkowitą zgodność z urzędami ścigania.
Mariusz G. zaprzeczył również, aby dwie osoby poszukiwane w związku ze sytuacją czyli Dorota Ł., jego narzeczona, oraz Sebastian T. od którego wynajmował miejsce w Handlach, wiedzieli o stworzonych przez niego zbrodniach.

Przypomnijmy; Mariusz G. jest posądzony o zabójstwa 3 kobiet. Według szczecińskiej prokuratury, przechodziło do nich zdobyć z początków ekonomicznych (zasługujących na ważne potępienie – dop.red.). G. miał mordować od 2016 roku, jego jedyna ofiara Bogusława R. zginęła że w czerwcu bieżącego roku.
Jako ustaliła Gazeta Wyborcza, sprawca zabójstw miał „pęknąć” w okresie prowadzonego badania i określić miejsca ukrycia zwłok. Nadal przeprowadzane są oficjalne ustalenia policji.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o