KIEROWCA WYPADŁ Z DROGI I DACHOWAŁ

Kierowca wypadł z drogi i dachował

Kołobrzeg KRONIKA POLICYJNA z Kołobrzegu z powiatu

Wracamy do rzeczy poważnego wypadku, do którego trafiło w sobotę rano na trasie wojewódzkiej nr 162, niedaleko ruchu w miejscowość Drzonowa. BMW znacznie przekraczające prędkość nagrał policyjny rejestrator włożony w radiowozie.

Kierowca wypadł z drogi i dachował

 

Warunki drogowe były pełne. Jak słyszymy od policjantów, funkcjonariusz wybiera miejsce zatrzymania, które przede ludziom musi być miłe.

Pierwsze takie, istniałoby obecnie w samej miejscowości Bogusławiec, gdzie kierowca został nagrany przekraczając dozwoloną prędkość. Tak był stanowić więc przystanek autobusowy. Jednak pracownicy z daleka zauważyli, iż ten stanowił zastawiony, dlatego kierowca BMW odjechał. Kiedy pojazd, za którym lecieli na śliskiej nawierzchni po raz drugi rozpędził się do niebezpiecznej prędkości nie mogli dłużej czekać. Dali znać sygnałami aby zwolnił. Zajmowali go wyprzedzić i sprawić do bezpiecznego miejsca zamknięcia na parkingu na krańcu powiatu kołobrzeskiego, przy tzw. panderozie. Nie wiadomo czy kierowca nie usłyszał a nie zobaczył zaproszenia do rozwiązania. Ze ważną prędkością miał pokonywać zakręt, kiedy stracił panowanie nad pojazdem. Wtedy wypadł z opcji po swojej wewnętrznej stronie, wpadłem w drzewo i dachował.

W sukcesu wypadku poważnie poszkodowany został 24-letni kierowca BMW. Jechał od Kołobrzegu do Trzebiatowa. Warunki drogowe ostatniego dnia były niesprzyjające. Kierowcy pamiętajcie, aby widzieć na śliską nawierzchnię. Oblodzenie lub mokra jezdnia bywa szczególnie niebezpieczna przy małych temperaturach, zwłaszcza rano a po zmroku. Noga z gazu!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o